RoleFalconToate joburileJoburi ITExplorațiCompaniiActualizat acum 2 min
Română
Autentificare
Esta página está disponível em Português.Mudar×

← înapoi

Ditto

8 posturi deschise50% remoteStatele Unite ale Americii

Aerospațial și apărareCompanie non-tech cu echipă ITPonderea IT: 25% din 8 posturi

Marketing și comunicare25%
Finanțe și juridic25%
Vânzări12%
Suport IT și administrare12%
Produs și design12%
Dezvoltare software (general)12%
8joburi, ultimele 30 de zile
5noi, ultimele 7 zile
8posturi distincte (1 anunțuri fiecare)
3publicate în ziua cea mai activă (2026-10-22)
9deschise pe pagina de cariere, orice vechime
2vârsta mediană, zile
25%IT (2)
0%în Europa (0)
50%remote
100%cu salariu

Indicator de mărime: 9 anunțuri deschise pe pagina de cariere (o estimare aproximativă, nu numărul de angajați). Cel mai vechi anunț deschis: 32 zile.

Anunțuri pe lună (toate anunțurile deschise de pe pagina de cariere, după data publicării)

110
120
010
020
030
040
050
060
070
080
092
107

Mod de lucru

Remote4 · 50%
Hibrid4 · 50%

Nivel de experiență

Senior5 · 62%
Staff1 · 12%
Mid-level1 · 12%

Rol

Finanțe și juridic2 · 25%
Marketing și comunicare2 · 25%
Suport IT și administrare1 · 12%
Dezvoltare software (general)1 · 12%
Vânzări1 · 12%
Produs și design1 · 12%

Țări

Statele Unite ale Americii8

Orașe

Atlanta6
Washington2
San Francisco2
Fort Bragg1
Tampa1

Joburi din ultimele 30 de zile

Original: Director, FP&A
Ditto·Aerospațial și apărare·Remote (Atlanta, Washington DC, San Francisco,original ↗
USD 150K–220K / anRemoteStaffFinanțe și juridic
Original: Senior GTM Enablement, Customer & Partner Marketing Manager
Ditto·Aerospațial și apărare·Atlanta | Remote - Washington, DCoriginal ↗
USD 137K–205K / anRemoteSeniorMarketing și comunicare
Original: Senior Product Marketing Manager
Ditto·Aerospațial și apărare·San Franciscooriginal ↗
USD 140K–217K / anRemoteSeniorMarketing și comunicare

Controller

acum 1 zi
Original: Controller
Ditto·Aerospațial și apărare·Remote (Atlanta, Washington DC, San Francisco,original ↗
USD 223K–262K / anRemoteFinanțe și juridic
Ditto·Aerospațial și apărare·Atlantaoriginal ↗
USD 168,1K–205,5K / anHibridSeniorSuport IT și administrarePython
Ditto·Aerospațial și apărare·San Francisco, CA | Tampa, FL | Fort Bragg, NC | Washington, DCoriginal ↗
USD 188K–240K / anHibridSeniorDezvoltare software (general)C++GolangRust
Original: Senior Enterprise Account Executive
Ditto·Aerospațial și apărare·Atlantaoriginal ↗
USD 154K–170K / anHibridSeniorVânzări
Original: Product Manager, Maintain Ops
Ditto·Aerospațial și apărare·Atlantaoriginal ↗
USD 182K–201,2K / anHibridMid-levelProdus și design

Actualitatea datelor

Cereri înregistrate: 96, erori: 0. Ultima cerere: HTTP 304 (not_modified) la 2026-10-24 08:07 UTC, corp de 146650 octeți.