Ditto
8 posturi deschise50% remoteStatele Unite ale Americii
Aerospațial și apărareCompanie non-tech cu echipă ITPonderea IT: 25% din 8 posturi
Marketing și comunicare25%
Finanțe și juridic25%
Vânzări12%
Suport IT și administrare12%
Produs și design12%
Dezvoltare software (general)12%
Pagina de cariere ↗Google ↗Căutare pe LinkedIn ↗Toate cele 8 posturi în căutare
8joburi, ultimele 30 de zile
5noi, ultimele 7 zile
8posturi distincte (1 anunțuri fiecare)
3publicate în ziua cea mai activă (2026-10-22)
9deschise pe pagina de cariere, orice vechime
2vârsta mediană, zile
25%IT (2)
0%în Europa (0)
50%remote
100%cu salariu
Indicator de mărime: 9 anunțuri deschise pe pagina de cariere (o estimare aproximativă, nu numărul de angajați). Cel mai vechi anunț deschis: 32 zile.
Anunțuri pe lună (toate anunțurile deschise de pe pagina de cariere, după data publicării)
Mod de lucru
Remote4 · 50%
Hibrid4 · 50%
Nivel de experiență
Senior5 · 62%
Staff1 · 12%
Mid-level1 · 12%
Rol
Finanțe și juridic2 · 25%
Marketing și comunicare2 · 25%
Suport IT și administrare1 · 12%
Dezvoltare software (general)1 · 12%
Vânzări1 · 12%
Produs și design1 · 12%
Țări
Statele Unite ale Americii8
Orașe
Atlanta6
Washington2
San Francisco2
Fort Bragg1
Tampa1
Joburi din ultimele 30 de zile
Original: Senior GTM Enablement, Customer & Partner Marketing Manager
USD 137K–205K / anRemoteSeniorMarketing și comunicare
Manager Marketing de Produs Senior
acum 1 ziOriginal: Senior Product Marketing Manager
USD 140K–217K / anRemoteSeniorMarketing și comunicare
Senior IT Systems Engineer
acum 2 zileUSD 168,1K–205,5K / anHibridSeniorSuport IT și administrarePython
Senior Forward Deployed Engineer - Platform
acum 10 zileUSD 188K–240K / anHibridSeniorDezvoltare software (general)C++GolangRust
Senior Account Executive Enterprise
acum 16 zileOriginal: Senior Enterprise Account Executive
USD 154K–170K / anHibridSeniorVânzări
Product Manager, Operațiuni Mentenanță
acum 23 de zileOriginal: Product Manager, Maintain Ops
USD 182K–201,2K / anHibridMid-levelProdus și design
Actualitatea datelor
Cereri înregistrate: 96, erori: 0. Ultima cerere: HTTP 304 (not_modified) la 2026-10-24 08:07 UTC, corp de 146650 octeți.