DualEntry
8 posturi deschise12% remoteStatele Unite ale Americii
Fintech și plățiCompanie non-techPonderea IT: 0% din 8 posturi
Marketing și comunicare50%
Produs și design25%
Creație, media și redactare8%
GTM Engineering8%
Altele8%
Pagina de cariere ↗Google ↗Căutare pe LinkedIn ↗Toate cele 8 posturi în căutare
8joburi, ultimele 30 de zile
2noi, ultimele 7 zile
8posturi distincte (1 anunțuri fiecare)
2publicate în ziua cea mai activă (2026-09-28)
77deschise pe pagina de cariere, orice vechime
72vârsta mediană, zile
0%IT (0)
12%în Europa (1)
12%remote
100%cu salariu
Indicator de mărime: 77 anunțuri deschise pe pagina de cariere (o estimare aproximativă, nu numărul de angajați). Cel mai vechi anunț deschis: 266 zile.
Anunțuri pe lună (toate anunțurile deschise de pe pagina de cariere, după data publicării)
Mod de lucru
La birou7 · 88%
Remote1 · 12%
Nivel de experiență
Senior4 · 50%
Staff1 · 12%
Mid-level1 · 12%
Rol
Marketing și comunicare5 · 62%
Produs și design2 · 25%
GTM Engineering1 · 12%
Țări
Statele Unite ale Americii7
Orașe
New York City7
Joburi din ultimele 30 de zile
Senior AI Product Manager
acum 1 ziOriginal: Senior AI Product Manager
USD 220K–280K / anLa birouSeniorProdus și design
Senior/Staff Product Designer
acum 5 zileOriginal: Senior/Staff Product Designer
USD 140K–225K / anLa birouStaffProdus și design
Product Marketing Manager Fondator
acum 10 zileOriginal: Founding Product Marketing Manager
USD 175K–280K / anLa birouMarketing și comunicare
Manager Marketing de Produs Senior
acum 11 zileOriginal: Senior Product Marketing Manager
USD 175K–280K / anLa birouSeniorMarketing și comunicare
Designer de Brand
acum 12 zileOriginal: Brand Designer
USD 110K–160K / anRemoteMid-levelMarketing și comunicare
Coordonator/oare Influencer Marketing
acum 26 de zileOriginal: Influencer Marketing Lead
USD 160K–210K / anLa birouSeniorMarketing și comunicare
Coordonator/oare Growth Marketing
acum 26 de zileOriginal: Growth Marketing Lead
USD 160K–210K / anLa birouSeniorMarketing și comunicare
Actualitatea datelor
Cereri înregistrate: 85, erori: 0. Ultima cerere: HTTP 304 (not_modified) la 2026-10-24 22:09 UTC, corp de 1063569 octeți.