RoleFalcon
Toate joburileJoburi ITExplorațiCompaniiActualizat acum 2 min
Română

← înapoi

DualEntry

8 posturi deschise12% remoteStatele Unite ale Americii

Fintech și plățiCompanie non-techPonderea IT: 0% din 8 posturi

Marketing și comunicare50%
Produs și design25%
Creație, media și redactare8%
GTM Engineering8%
Altele8%
8joburi, ultimele 30 de zile
2noi, ultimele 7 zile
8posturi distincte (1 anunțuri fiecare)
2publicate în ziua cea mai activă (2026-09-28)
77deschise pe pagina de cariere, orice vechime
72vârsta mediană, zile
0%IT (0)
12%în Europa (1)
12%remote
100%cu salariu

Indicator de mărime: 77 anunțuri deschise pe pagina de cariere (o estimare aproximativă, nu numărul de angajați). Cel mai vechi anunț deschis: 266 zile.

Anunțuri pe lună (toate anunțurile deschise de pe pagina de cariere, după data publicării)

110
120
013
024
035
043
052
067
075
0820
0921
107

Mod de lucru

La birou7 · 88%
Remote1 · 12%

Nivel de experiență

Senior4 · 50%
Staff1 · 12%
Mid-level1 · 12%

Rol

Marketing și comunicare5 · 62%
Produs și design2 · 25%
GTM Engineering1 · 12%

Țări

Statele Unite ale Americii7

Orașe

New York City7

Joburi din ultimele 30 de zile

Original: Senior AI Product Manager
DualEntry·Fintech și plăți·New York Cityoriginal ↗
USD 220K–280K / anLa birouSeniorProdus și design
Original: Senior/Staff Product Designer
DualEntry·Fintech și plăți·New York Cityoriginal ↗
USD 140K–225K / anLa birouStaffProdus și design
Original: Founding Product Marketing Manager
DualEntry·Fintech și plăți·New York Cityoriginal ↗
USD 175K–280K / anLa birouMarketing și comunicare
Original: Senior Product Marketing Manager
DualEntry·Fintech și plăți·New York Cityoriginal ↗
USD 175K–280K / anLa birouSeniorMarketing și comunicare

Designer de Brand

acum 12 zile
Original: Brand Designer
DualEntry·Fintech și plăți·Remote (EU)original ↗
USD 110K–160K / anRemoteMid-levelMarketing și comunicare

GTM Engineer

acum 25 de zile
Original: GTM Engineer
DualEntry·Fintech și plăți·New York Cityoriginal ↗
USD 135K–200K / anLa birouGTM EngineeringPython
Original: Influencer Marketing Lead
DualEntry·Fintech și plăți·New York Cityoriginal ↗
USD 160K–210K / anLa birouSeniorMarketing și comunicare
Original: Growth Marketing Lead
DualEntry·Fintech și plăți·New York Cityoriginal ↗
USD 160K–210K / anLa birouSeniorMarketing și comunicare

Actualitatea datelor

Cereri înregistrate: 85, erori: 0. Ultima cerere: HTTP 304 (not_modified) la 2026-10-24 22:09 UTC, corp de 1063569 octeți.