Bottomline
17 posturi deschiseIndiaStatele Unite ale AmericiiRegatul Unit
AI și dateCompanie de produse softwarePonderea IT: 29% din 17 posturi
Finanțe și juridic19%
DevOps / SRE / Platformă / Cloud14%
Management de proiect și program14%
Management executiv și conducere14%
Date și machine learning10%
Marketing și comunicare10%
Produs și design5%
Altele5%
Pagina de cariere ↗Google ↗Căutare pe LinkedIn ↗Toate cele 17 posturi în căutare
21joburi, ultimele 30 de zile
7noi, ultimele 7 zile
17posturi distincte (1.2 anunțuri fiecare)
4publicate în ziua cea mai activă (2026-09-30)
37deschise pe pagina de cariere, orice vechime
26vârsta mediană, zile
29%IT (6)
19%în Europa (4)
0%remote
0%cu salariu
Indicator de mărime: 37 anunțuri deschise pe pagina de cariere (o estimare aproximativă, nu numărul de angajați). Cel mai vechi anunț deschis: 758 zile.
Anunțuri pe lună (toate anunțurile deschise de pe pagina de cariere, după data publicării)
Mod de lucru
Mod de lucru nespecificat19 · 90%
Hibrid2 · 10%
Nivel de experiență
Senior18 · 86%
Staff2 · 10%
Mid-level1 · 5%
Rol
Finanțe și juridic4 · 19%
Management executiv și conducere3 · 14%
Management de proiect și program3 · 14%
DevOps / SRE / Platformă / Cloud3 · 14%
Date și machine learning2 · 10%
Marketing și comunicare2 · 10%
Produs și design1 · 5%
Strategie, consultanță și analiză1 · 5%
Țări
India11
Statele Unite ale Americii6
Regatul Unit4
Orașe
Reading4
Joburi din ultimele 30 de zile
AI Engineer Forward-Deployed
acum 2 zileOriginal: Forward-Deployed AI Engineer
SeniorDate și machine learningPythonSQL
AI Engineer Forward-Deployed
acum 2 zileOriginal: Forward-Deployed AI Engineer
SeniorDate și machine learningPythonSQL
Specialist/ă Reînnoiri
acum 5 zileOriginal: Renewals Executive
HibridSeniorManagement executiv și conducere
Specialist/ă Reînnoiri
acum 5 zileOriginal: Renewals Executive
HibridSeniorManagement executiv și conducere
Consultant/ă Soluții Tehnice
acum 11 zileOriginal: Technical Solution Consultant
SeniorStrategie, consultanță și analiză
Senior II DevOps Engineer
acum 11 zileSeniorDevOps / SRE / Platformă / CloudBashC#Python
Support Engineer Tehnic
acum 15 zileOriginal: Technical Support Engineer
SeniorDezvoltare software (general)PythonSQL
Manager, Operațiuni Globale Demand Gen
acum 15 zileOriginal: Manager, Global Demand Gen Operations
StaffMarketing și comunicare
Program Manager - US
acum 16 zileOriginal: Program Manager - US
SeniorManagement de proiect și program
Administrator/oare Baze de Date II
acum 18 zileOriginal: Database Administrator II
Mid-levelDevOps / SRE / Platformă / Cloud
Project Manager
acum 23 de zileSeniorManagement de proiect și program
Corp FP&A - Analist/ă Financiar/ă
acum 24 de zileOriginal: Corp FP&A - Financial Analyst
SeniorFinanțe și juridic
Corp FP&A - Analist/ă Financiar/ă
acum 24 de zileOriginal: Corp FP&A - Financial Analyst
SeniorFinanțe și juridic
Senior DevOps Engineer
acum 26 de zileOriginal: Senior DevOps Engineer
SeniorDevOps / SRE / Platformă / CloudBashPythonSQL
Cyber GRC Manager
acum 26 de zileSeniorManagement executiv și conducere
Revenue Marketing Strategist
acum 29 de zileSeniorMarketing și comunicare
Actualitatea datelor
Cereri înregistrate: 272, erori: 0. Ultima cerere: HTTP 304 (not_modified) la 2026-10-24 12:46 UTC, corp de 1242830 octeți.