RoleFalconToate joburileJoburi ITExplorațiCompaniiActualizat acum 1 min
Română
Autentificare
Questa pagina è disponibile in Italiano.Cambia×

← înapoi

Bottomline

17 posturi deschiseIndiaStatele Unite ale AmericiiRegatul Unit

AI și dateCompanie de produse softwarePonderea IT: 29% din 17 posturi

Finanțe și juridic19%
DevOps / SRE / Platformă / Cloud14%
Management de proiect și program14%
Management executiv și conducere14%
Date și machine learning10%
Marketing și comunicare10%
Produs și design5%
Altele5%
21joburi, ultimele 30 de zile
7noi, ultimele 7 zile
17posturi distincte (1.2 anunțuri fiecare)
4publicate în ziua cea mai activă (2026-09-30)
37deschise pe pagina de cariere, orice vechime
26vârsta mediană, zile
29%IT (6)
19%în Europa (4)
0%remote
0%cu salariu

Indicator de mărime: 37 anunțuri deschise pe pagina de cariere (o estimare aproximativă, nu numărul de angajați). Cel mai vechi anunț deschis: 758 zile.

Anunțuri pe lună (toate anunțurile deschise de pe pagina de cariere, după data publicării)

112
121
010
020
030
040
051
060
072
084
0911
1014

Mod de lucru

Mod de lucru nespecificat19 · 90%
Hibrid2 · 10%

Nivel de experiență

Senior18 · 86%
Staff2 · 10%
Mid-level1 · 5%

Rol

Finanțe și juridic4 · 19%
Management executiv și conducere3 · 14%
Management de proiect și program3 · 14%
DevOps / SRE / Platformă / Cloud3 · 14%
Date și machine learning2 · 10%
Marketing și comunicare2 · 10%
Produs și design1 · 5%
Strategie, consultanță și analiză1 · 5%

Țări

India11
Statele Unite ale Americii6
Regatul Unit4

Orașe

Reading4

Joburi din ultimele 30 de zile

Original: Product Manager
Bottomline·AI și date·Portsmouth, NHoriginal ↗
SeniorProdus și design
Original: Financial Accountant
Bottomline·AI și date·UK, Theale (Reading)original ↗
SeniorFinanțe și juridic

Arhitect/ă AI

acum 2 zile
Original: AI Architect
Bottomline·AI și date·Indiaoriginal ↗
Senior
Original: Forward-Deployed AI Engineer
Bottomline·AI și date·Indiaoriginal ↗
SeniorDate și machine learningPythonSQL
Original: Forward-Deployed AI Engineer
Bottomline·AI și date·Indiaoriginal ↗
SeniorDate și machine learningPythonSQL
Original: Renewals Executive
Bottomline·AI și date·Indiaoriginal ↗
HibridSeniorManagement executiv și conducere
Original: Renewals Executive
Bottomline·AI și date·Indiaoriginal ↗
HibridSeniorManagement executiv și conducere
Original: Technical Solution Consultant
Bottomline·AI și date·Portsmouth, NHoriginal ↗
SeniorStrategie, consultanță și analiză

Program Manager

acum 11 zile
Original: Program Manager
Bottomline·AI și date·UK, Theale (Reading)original ↗
SeniorManagement de proiect și program
Bottomline·AI și date·UK, Theale (Reading)original ↗
SeniorDevOps / SRE / Platformă / CloudBashC#Python
Original: Technical Support Engineer
Bottomline·AI și date·UK, Theale (Reading)original ↗
SeniorDezvoltare software (general)PythonSQL
Original: Manager, Global Demand Gen Operations
Bottomline·AI și date·Portsmouth, NHoriginal ↗
StaffMarketing și comunicare
Original: Program Manager - US
Bottomline·AI și date·Portsmouth, NHoriginal ↗
SeniorManagement de proiect și program
Original: Database Administrator II
Bottomline·AI și date·Indiaoriginal ↗
Mid-levelDevOps / SRE / Platformă / Cloud

Project Manager

acum 23 de zile
Bottomline·AI și date·Portsmouth, NHoriginal ↗
SeniorManagement de proiect și program
Original: Corp FP&A - Financial Analyst
Bottomline·AI și date·Indiaoriginal ↗
SeniorFinanțe și juridic
Original: Corp FP&A - Financial Analyst
Bottomline·AI și date·Indiaoriginal ↗
SeniorFinanțe și juridic
Original: Director, Finance  
Bottomline·AI și date·Indiaoriginal ↗
StaffFinanțe și juridic

Senior DevOps Engineer

acum 26 de zile
Original: Senior DevOps Engineer
Bottomline·AI și date·Indiaoriginal ↗
SeniorDevOps / SRE / Platformă / CloudBashPythonSQL

Cyber GRC Manager

acum 26 de zile
Bottomline·AI și date·Indiaoriginal ↗
SeniorManagement executiv și conducere
Bottomline·AI și date·Portsmouth, NHoriginal ↗
SeniorMarketing și comunicare

Actualitatea datelor

Cereri înregistrate: 272, erori: 0. Ultima cerere: HTTP 304 (not_modified) la 2026-10-24 12:46 UTC, corp de 1242830 octeți.