Glia
8 posturi deschise60% remoteStatele Unite ale AmericiiEstoniaCanada
Fintech și plățiCompanie de produse softwarePonderea IT: 38% din 8 posturi
Dezvoltare software (general)50%
Vânzări20%
Management executiv și conducere20%
Marketing și comunicare10%
Pagina de cariere ↗Google ↗Căutare pe LinkedIn ↗Toate cele 8 posturi în căutare
10joburi, ultimele 30 de zile
4noi, ultimele 7 zile
8posturi distincte (1.2 anunțuri fiecare)
4publicate în ziua cea mai activă (2026-10-01)
21deschise pe pagina de cariere, orice vechime
31vârsta mediană, zile
50%IT (5)
30%în Europa (3)
60%remote
0%cu salariu
Indicator de mărime: 21 anunțuri deschise pe pagina de cariere (o estimare aproximativă, nu numărul de angajați). Cel mai vechi anunț deschis: 179 zile.
Anunțuri pe lună (toate anunțurile deschise de pe pagina de cariere, după data publicării)
Mod de lucru
Remote6 · 60%
Mod de lucru nespecificat2 · 20%
Hibrid1 · 10%
La birou1 · 10%
Nivel de experiență
Senior7 · 70%
Mid-level2 · 20%
Junior1 · 10%
Rol
Dezvoltare software (general)5 · 50%
Vânzări2 · 20%
Management executiv și conducere2 · 20%
Marketing și comunicare1 · 10%
Țări
Statele Unite ale Americii4
Estonia2
Canada2
Mexic1
Polonia1
Orașe
Tallinn1
Tartu1
Vancouver1
Joburi din ultimele 30 de zile
Account Executive - 2027
acum 9 hRemotedoar SUASeniorVânzări
HibridMid-levelDezvoltare software (general)ElixirJavaScriptRuby
Manager Digital Demand Generation
acum 2 zileOriginal: Digital Demand Generation Manager
Remotedoar SUASeniorMarketing și comunicare
Account Executive - Louisiana
acum 3 zileOriginal: Account Executive - Louisiana
Remotedoar SUASeniorVânzări
Client Engineer Associate (Vancouver)
acum 11 zileOriginal: Associate, Client Engineer (Vancouver)
La birouJuniorDezvoltare software (general)C#JavaJavaScript
Asociat/ă Senior, Manager Lansări, MX
acum 22 de zileOriginal: Senior Associate, Launch Manager, MX
SeniorManagement executiv și conducere
Senior Software Engineer - Conversational AI (Python)
acum 22 de zileRemoteSeniorDezvoltare software (general)PythonElixirJavaScript
Senior Software Engineer - Conversational AI (Python)
acum 22 de zileSeniorDezvoltare software (general)PythonElixirJavaScript
Senior Software Engineer - Conversational AI (Python)
acum 22 de zileRemoteSeniorDezvoltare software (general)PythonElixirJavaScript
Regional Channel Manager - East
acum 29 de zileRemotedoar SUAMid-levelManagement executiv și conducere
Actualitatea datelor
Cereri înregistrate: 93, erori: 0. Ultima cerere: HTTP 304 (not_modified) la 2026-10-24 04:09 UTC, corp de 285444 octeți.