RoleFalconToate joburileJoburi ITExplorațiCompaniiActualizat acum 1 min
Română
Autentificare
Ez az oldal ezen a nyelven is elérhető: Magyar.Váltás×

← înapoi

Glia

8 posturi deschise60% remoteStatele Unite ale AmericiiEstoniaCanada

Fintech și plățiCompanie de produse softwarePonderea IT: 38% din 8 posturi

Dezvoltare software (general)50%
Vânzări20%
Management executiv și conducere20%
Marketing și comunicare10%
10joburi, ultimele 30 de zile
4noi, ultimele 7 zile
8posturi distincte (1.2 anunțuri fiecare)
4publicate în ziua cea mai activă (2026-10-01)
21deschise pe pagina de cariere, orice vechime
31vârsta mediană, zile
50%IT (5)
30%în Europa (3)
60%remote
0%cu salariu

Indicator de mărime: 21 anunțuri deschise pe pagina de cariere (o estimare aproximativă, nu numărul de angajați). Cel mai vechi anunț deschis: 179 zile.

Anunțuri pe lună (toate anunțurile deschise de pe pagina de cariere, după data publicării)

110
120
010
020
030
041
050
062
071
082
096
109

Mod de lucru

Remote6 · 60%
Mod de lucru nespecificat2 · 20%
Hibrid1 · 10%
La birou1 · 10%

Nivel de experiență

Senior7 · 70%
Mid-level2 · 20%
Junior1 · 10%

Rol

Dezvoltare software (general)5 · 50%
Vânzări2 · 20%
Management executiv și conducere2 · 20%
Marketing și comunicare1 · 10%

Țări

Statele Unite ale Americii4
Estonia2
Canada2
Mexic1
Polonia1

Orașe

Tallinn1
Tartu1
Vancouver1

Joburi din ultimele 30 de zile

Glia·Fintech și plăți·US-Remoteoriginal ↗
Remotedoar SUASeniorVânzări
Glia·Fintech și plăți·Tallinn | Tartuoriginal ↗
HibridMid-levelDezvoltare software (general)ElixirJavaScriptRuby
Original: Digital Demand Generation Manager
Glia·Fintech și plăți·US-Remoteoriginal ↗
Remotedoar SUASeniorMarketing și comunicare
Original: Account Executive - Louisiana
Glia·Fintech și plăți·US-Remoteoriginal ↗
Remotedoar SUASeniorVânzări
Original: Associate, Client Engineer (Vancouver)
Glia·Fintech și plăți·Vancouveroriginal ↗
La birouJuniorDezvoltare software (general)C#JavaJavaScript
Original: Senior Associate, Launch Manager, MX
Glia·Fintech și plăți·Mexicooriginal ↗
SeniorManagement executiv și conducere
Glia·Fintech și plăți·Estonia - Remoteoriginal ↗
RemoteSeniorDezvoltare software (general)PythonElixirJavaScript
Glia·Fintech și plăți·Polandoriginal ↗
SeniorDezvoltare software (general)PythonElixirJavaScript
Glia·Fintech și plăți·Canada - Remoteoriginal ↗
RemoteSeniorDezvoltare software (general)PythonElixirJavaScript
Glia·Fintech și plăți·US-Remoteoriginal ↗
Remotedoar SUAMid-levelManagement executiv și conducere

Actualitatea datelor

Cereri înregistrate: 93, erori: 0. Ultima cerere: HTTP 304 (not_modified) la 2026-10-24 04:09 UTC, corp de 285444 octeți.