RoleFalconToate joburileJoburi ITExplorațiCompaniiActualizat acum 3 min
Română
Autentificare
Esta página está disponible en Español.Cambiar×

← înapoi

Fundamental

6 posturi deschise100% remoteIsraelStatele Unite ale AmericiiRegatul Unit

AI și dateCompanie de produse softwarePonderea IT: 33% din 6 posturi

Date și machine learning33%
Resurse umane / HR / recrutare17%
Produs și design17%
Strategie, consultanță și analiză17%
Management executiv și conducere17%
6joburi, ultimele 30 de zile
4noi, ultimele 7 zile
6posturi distincte (1 anunțuri fiecare)
2publicate în ziua cea mai activă (2026-10-21)
24deschise pe pagina de cariere, orice vechime
129vârsta mediană, zile
33%IT (2)
83%în Europa (5)
100%remote
0%cu salariu

Indicator de mărime: 24 anunțuri deschise pe pagina de cariere (o estimare aproximativă, nu numărul de angajați). Cel mai vechi anunț deschis: 359 zile.

Anunțuri pe lună (toate anunțurile deschise de pe pagina de cariere, după data publicării)

110
121
011
023
031
041
052
064
072
081
091
106

Mod de lucru

Remote6 · 100%

Nivel de experiență

Senior2 · 33%
Mid-level1 · 17%

Rol

Date și machine learning2 · 33%
Strategie, consultanță și analiză1 · 17%
Produs și design1 · 17%
Resurse umane / HR / recrutare1 · 17%
Management executiv și conducere1 · 17%

Țări

Israel2
Statele Unite ale Americii1
Regatul Unit1

Orașe

London1

Joburi din ultimele 30 de zile

Fundamental·AI și date·US (remote)original ↗
Remotedoar SUAStrategie, consultanță și analiză
Fundamental·AI și date·EU, Remoteoriginal ↗
RemoteSeniorProdus și design
Fundamental·AI și date·EU, Remoteoriginal ↗
RemoteMid-levelDate și machine learning
Original: People Experience Program Manager
Fundamental·AI și date·London, UK | EU, Remoteoriginal ↗
RemoteResurse umane / HR / recrutare
Fundamental·AI și date·Europe | Israel (remote)original ↗
RemoteSeniorManagement executiv și conducere
Fundamental·AI și date·Europe | Israel (remote)original ↗
RemoteDate și machine learningPython

Actualitatea datelor

Cereri înregistrate: 99, erori: 0. Ultima cerere: HTTP 304 (not_modified) la 2026-10-24 11:08 UTC, corp de 259266 octeți.