Fundamental
6 posturi deschise100% remoteIsraelStatele Unite ale AmericiiRegatul Unit
AI și dateCompanie de produse softwarePonderea IT: 33% din 6 posturi
Date și machine learning33%
Resurse umane / HR / recrutare17%
Produs și design17%
Strategie, consultanță și analiză17%
Management executiv și conducere17%
Pagina de cariere ↗Google ↗Căutare pe LinkedIn ↗Toate cele 6 posturi în căutare
6joburi, ultimele 30 de zile
4noi, ultimele 7 zile
6posturi distincte (1 anunțuri fiecare)
2publicate în ziua cea mai activă (2026-10-21)
24deschise pe pagina de cariere, orice vechime
129vârsta mediană, zile
33%IT (2)
83%în Europa (5)
100%remote
0%cu salariu
Indicator de mărime: 24 anunțuri deschise pe pagina de cariere (o estimare aproximativă, nu numărul de angajați). Cel mai vechi anunț deschis: 359 zile.
Anunțuri pe lună (toate anunțurile deschise de pe pagina de cariere, după data publicării)
Mod de lucru
Remote6 · 100%
Nivel de experiență
Senior2 · 33%
Mid-level1 · 17%
Rol
Date și machine learning2 · 33%
Strategie, consultanță și analiză1 · 17%
Produs și design1 · 17%
Resurse umane / HR / recrutare1 · 17%
Management executiv și conducere1 · 17%
Țări
Israel2
Statele Unite ale Americii1
Regatul Unit1
Orașe
London1
Joburi din ultimele 30 de zile
AI Deployment Strategist
acum 2 zileRemotedoar SUAStrategie, consultanță și analiză
Technical Product Manager - Inference
acum 2 zileRemoteSeniorProdus și design
Product Manager - Data Science
acum 2 zileRemoteMid-levelDate și machine learning
Program Manager People Experience
acum 4 zileOriginal: People Experience Program Manager
RemoteResurse umane / HR / recrutare
Evaluations Team Lead
acum 15 zileRemoteSeniorManagement executiv și conducere
ML Researcher (remote)
acum 18 zileRemoteDate și machine learningPython
Actualitatea datelor
Cereri înregistrate: 99, erori: 0. Ultima cerere: HTTP 304 (not_modified) la 2026-10-24 11:08 UTC, corp de 259266 octeți.