Jasper
7 posturi deschise100% remoteStatele Unite ale Americii
AI și dateCompanie non-tech cu echipă ITPonderea IT: 14% din 7 posturi
Finanțe și juridic29%
Vânzări14%
Marketing și comunicare14%
Produs și design14%
Dezvoltare software (general)14%
Strategie, consultanță și analiză14%
Pagina de cariere ↗Google ↗Căutare pe LinkedIn ↗Toate cele 7 posturi în căutare
7joburi, ultimele 30 de zile
2noi, ultimele 7 zile
7posturi distincte (1 anunțuri fiecare)
1publicate în ziua cea mai activă (2026-10-22)
9deschise pe pagina de cariere, orice vechime
17vârsta mediană, zile
14%IT (1)
0%în Europa (0)
100%remote
86%cu salariu
Indicator de mărime: 9 anunțuri deschise pe pagina de cariere (o estimare aproximativă, nu numărul de angajați). Cel mai vechi anunț deschis: 84 zile.
Anunțuri pe lună (toate anunțurile deschise de pe pagina de cariere, după data publicării)
Mod de lucru
Remote7 · 100%
Nivel de experiență
Staff3 · 43%
Senior2 · 29%
Mid-level1 · 14%
Rol
Finanțe și juridic2 · 29%
Marketing și comunicare1 · 14%
Produs și design1 · 14%
Vânzări1 · 14%
Strategie, consultanță și analiză1 · 14%
Dezvoltare software (general)1 · 14%
Țări
Statele Unite ale Americii7
Orașe
fără date
Joburi din ultimele 30 de zile
USD 160,5K–194,5K / anRemotedoar SUAStaffMarketing și comunicare
Senior Product Designer
acum 3 zileUSD 157K–195K / anRemotedoar SUASeniorProdus și design
Enterprise Account Manager
acum 7 zileRemotedoar SUAMid-levelVânzări
Contabil/ă Senior
acum 10 zileOriginal: Senior Accountant
USD 101,2K–118,8K / anRemotedoar SUASeniorFinanțe și juridic
Manager Rezultate Strategice AI
acum 17 zileOriginal: Strategic AI Outcomes Manager
USD 181,8K–230K / anRemotedoar SUAStrategie, consultanță și analiză
Director, Strategic Finance
acum 22 de zileUSD 180K–225K / anRemotedoar SUAStaffFinanțe și juridic
Manager Senior, Inginerie
acum 24 de zileOriginal: Senior Manager, Engineering
USD 214,2K–259K / anRemotedoar SUAStaffDezvoltare software (general)
Actualitatea datelor
Cereri înregistrate: 94, erori: 0. Ultima cerere: HTTP 304 (not_modified) la 2026-10-24 06:08 UTC, corp de 141656 octeți.