RoleFalconToate joburileJoburi ITExplorațiCompaniiActualizat chiar acum
Română
Autentificare

← înapoi

Jasper

7 posturi deschise100% remoteStatele Unite ale Americii

AI și dateCompanie non-tech cu echipă ITPonderea IT: 14% din 7 posturi

Finanțe și juridic29%
Vânzări14%
Marketing și comunicare14%
Produs și design14%
Dezvoltare software (general)14%
Strategie, consultanță și analiză14%
7joburi, ultimele 30 de zile
2noi, ultimele 7 zile
7posturi distincte (1 anunțuri fiecare)
1publicate în ziua cea mai activă (2026-10-22)
9deschise pe pagina de cariere, orice vechime
17vârsta mediană, zile
14%IT (1)
0%în Europa (0)
100%remote
86%cu salariu

Indicator de mărime: 9 anunțuri deschise pe pagina de cariere (o estimare aproximativă, nu numărul de angajați). Cel mai vechi anunț deschis: 84 zile.

Anunțuri pe lună (toate anunțurile deschise de pe pagina de cariere, după data publicării)

110
120
010
020
030
040
050
060
071
081
091
106

Mod de lucru

Remote7 · 100%

Nivel de experiență

Staff3 · 43%
Senior2 · 29%
Mid-level1 · 14%

Rol

Finanțe și juridic2 · 29%
Marketing și comunicare1 · 14%
Produs și design1 · 14%
Vânzări1 · 14%
Strategie, consultanță și analiză1 · 14%
Dezvoltare software (general)1 · 14%

Țări

Statele Unite ale Americii7

Orașe

fără date

Joburi din ultimele 30 de zile

Jasper·AI și date·United Statesoriginal ↗
USD 160,5K–194,5K / anRemotedoar SUAStaffMarketing și comunicare
Jasper·AI și date·United Statesoriginal ↗
USD 157K–195K / anRemotedoar SUASeniorProdus și design
Jasper·AI și date·United Statesoriginal ↗
Remotedoar SUAMid-levelVânzări

Contabil/ă Senior

acum 10 zile
Original: Senior Accountant
Jasper·AI și date·United Statesoriginal ↗
USD 101,2K–118,8K / anRemotedoar SUASeniorFinanțe și juridic
Original: Strategic AI Outcomes Manager
Jasper·AI și date·United Statesoriginal ↗
USD 181,8K–230K / anRemotedoar SUAStrategie, consultanță și analiză
Jasper·AI și date·United Statesoriginal ↗
USD 180K–225K / anRemotedoar SUAStaffFinanțe și juridic
Original: Senior Manager, Engineering
Jasper·AI și date·United Statesoriginal ↗
USD 214,2K–259K / anRemotedoar SUAStaffDezvoltare software (general)

Actualitatea datelor

Cereri înregistrate: 94, erori: 0. Ultima cerere: HTTP 304 (not_modified) la 2026-10-24 06:08 UTC, corp de 141656 octeți.