Blueprint Technologies
16 posturi deschise58% remoteStatele Unite ale AmericiiRomâniaArgentina
Domeniu necunoscutCompanie non-tech cu echipă ITPonderea IT: 19% din 16 posturi
Produs și design26%
Customer success și suport21%
Vânzări10%
Creație, media și redactare10%
Marketing și comunicare5%
DevOps / SRE / Platformă / Cloud5%
Suport IT și administrare5%
Operațiuni și administrație5%
Pagina de cariere ↗Google ↗Căutare pe LinkedIn ↗Toate cele 16 posturi în căutare
19joburi, ultimele 30 de zile
12noi, ultimele 7 zile
16posturi distincte (1.2 anunțuri fiecare)
6publicate în ziua cea mai activă (2026-10-23)
25deschise pe pagina de cariere, orice vechime
7vârsta mediană, zile
16%IT (3)
11%în Europa (2)
58%remote
95%cu salariu
Indicator de mărime: 25 anunțuri deschise pe pagina de cariere (o estimare aproximativă, nu numărul de angajați). Cel mai vechi anunț deschis: 121 zile.
Anunțuri pe lună (toate anunțurile deschise de pe pagina de cariere, după data publicării)
Mod de lucru
Remote11 · 58%
Hibrid4 · 21%
Mod de lucru nespecificat4 · 21%
Nivel de experiență
Senior4 · 21%
Mid-level3 · 16%
Junior1 · 5%
Rol
Produs și design5 · 26%
Customer success și suport4 · 21%
Vânzări2 · 11%
Creație, media și redactare2 · 11%
Suport IT și administrare1 · 5%
DevOps / SRE / Platformă / Cloud1 · 5%
Finanțe și juridic1 · 5%
Operațiuni și administrație1 · 5%
Țări
Statele Unite ale Americii8
România2
Argentina2
Filipine1
Orașe
Bellevue5
Redmond3
Joburi din ultimele 30 de zile
USD 28–32 / orăRemoteMid-levelSuport IT și administrare
UX/CX Designer
acum 17 hUSD 2.083–2.917 / lunăRemoteProdus și design
UX/CX Designer
acum 17 hUSD 2.083–2.917 / lunăRemoteProdus și design
Senior UX/CX Designer
acum 17 hUSD 2.083–2.917 / lunăRemoteSeniorProdus și design
Senior UX/CX Designer
acum 17 hUSD 3.125–4.375 / lunăRemoteSeniorProdus și design
Senior UX/CX Designer
acum 17 hUSD 3.125–4.375 / lunăRemoteSeniorProdus și design
USD 23–25,5 / orăHibridCustomer success și suport
USD 23–25,5 / orăHibridCustomer success și suport
Junior Azure DevOps Engineer
acum 1 ziUSD 40 / orăJuniorDevOps / SRE / Platformă / CloudPython
Original: Technology Sales Specialist - Japanese And Mandarin
RemoteVânzări
Specialist/ă Vânzări Tehnologie
acum 2 zileOriginal: Technology Sales Specialist
USD 30–35 / orăRemoteMid-levelVânzări
Assistant Controller
acum 2 zileUSD 114K–152K / anFinanțe și juridic
USD 23–25,5 / orăHibridCustomer success și suportspaniolă obligatorie
Agent/ă Suport Clienți (Facturare) (Germană)
acum 7 zileOriginal: Customer (Billing) Support Agent (German)
USD 23–25,5 / orăHibridCustomer success și suportgermană obligatorie
Administrative Coordinator
acum 11 zileUSD 22–24 / orăMid-levelOperațiuni și administrație
Filipino Translation & Localization Specialist
acum 18 zileUSD 33,65–43,25 / orăRemoteCreație, media și redactare
Specialist/ă Traduceri și Localizare Poloneză
acum 18 zileOriginal: Polish Translation & Localization Specialist
USD 33,65–43,25 / orăRemoteCreație, media și redactarepoloneză obligatorie
Windows Patching & Automation Engineer
acum 24 de zileUSD 2.200–2.500 / lunăRemoteDezvoltare software (general)C#
Experiential Marketing Manager
acum 26 de zileUSD 90K–100K / anSeniorMarketing și comunicare
Actualitatea datelor
Cereri înregistrate: 186, erori: 0. Ultima cerere: HTTP 304 (not_modified) la 2026-10-24 15:56 UTC, corp de 521045 octeți.