RoleFalconToate joburileJoburi ITExplorațiCompaniiActualizat acum 5 min
Română
Autentificare
Tato stránka je k dispozici v jazyce Čeština.Přepnout×

← înapoi

Pebl

20 de posturi deschise19% remoteStatele Unite ale AmericiiCanadaIndia

Software pentru companii (SaaS)Companie de produse softwarePonderea IT: 35% din 20 posturi

Dezvoltare software (general)19%
Resurse umane / HR / recrutare14%
Date și machine learning10%
Dezvoltare frontend10%
Finanțe și juridic10%
Management executiv și conducere10%
Marketing și comunicare5%
Altele10%
21joburi, ultimele 30 de zile
4noi, ultimele 7 zile
20posturi distincte (1.1 anunțuri fiecare)
4publicate în ziua cea mai activă (2026-09-28)
31deschise pe pagina de cariere, orice vechime
25vârsta mediană, zile
38%IT (8)
14%în Europa (3)
19%remote
71%cu salariu

Indicator de mărime: 31 anunțuri deschise pe pagina de cariere (o estimare aproximativă, nu numărul de angajați). Cel mai vechi anunț deschis: 108 zile.

Anunțuri pe lună (toate anunțurile deschise de pe pagina de cariere, după data publicării)

110
120
010
020
030
040
050
060
073
080
0914
1014

Mod de lucru

Hibrid17 · 81%
Remote4 · 19%

Nivel de experiență

Staff10 · 48%
Senior7 · 33%
Mid-level2 · 10%
Junior1 · 5%

Rol

Dezvoltare software (general)4 · 19%
Resurse umane / HR / recrutare3 · 14%
Management executiv și conducere2 · 10%
Finanțe și juridic2 · 10%
Dezvoltare frontend2 · 10%
Date și machine learning2 · 10%
Strategie, consultanță și analiză1 · 5%
Produs și design1 · 5%

Țări

Statele Unite ale Americii9
Canada4
India3
Columbia3
Portugalia2
Regatul Unit1

Orașe

Palo Alto6
Bengaluru3
Medellín3
Toronto3
Lisbon2
London1

Joburi din ultimele 30 de zile

Original: Senior Manager, Software Engineering
Pebl·Software pentru companii (SaaS)· Palo Alto, CA original ↗
USD 212K–300K / anHibridStaffDezvoltare software (general)TypeScript
Original: Manager, Software Engineering
Pebl·Software pentru companii (SaaS)· Palo Alto, CA original ↗
USD 190K–225K / anHibridStaffDezvoltare software (general)TypeScript
Original: Manager, Account Management
Pebl·Software pentru companii (SaaS)·United Statesoriginal ↗
RemoteStaffManagement executiv și conducere
Original: Manager, Onboarding
Pebl·Software pentru companii (SaaS)·Bengaluru, Indiaoriginal ↗
HibridStaffManagement executiv și conducere
Pebl·Software pentru companii (SaaS)·United Statesoriginal ↗
USD 160K–190K / anRemoteStaffStrategie, consultanță și analiză
Pebl·Software pentru companii (SaaS)·Medellín, Colombiaoriginal ↗
HibridStaffResurse umane / HR / recrutare
Pebl·Software pentru companii (SaaS)·Toronto, Ontariooriginal ↗
CAD 35 / orăHibridJuniorDezvoltare software (general)JavaScriptSQLTypeScript
Original: Senior Software Engineer
Pebl·Software pentru companii (SaaS)·Toronto, Ontariooriginal ↗
CAD 122,8K–180K / anHibridSeniorDezvoltare software (general)PythonTypeScript
Original: Senior Product Manager
Pebl·Software pentru companii (SaaS)· Palo Alto, CA original ↗
USD 182K–220K / anHibridSeniorProdus și design
Original: Senior HR Specialist, Customer Onboarding
Pebl·Software pentru companii (SaaS)·Lisbon, Portugaloriginal ↗
EUR 45K–65K / anHibridSeniorResurse umane / HR / recrutare

Marketing Manager

acum 17 zile
Pebl·Software pentru companii (SaaS)·London, United Kingdomoriginal ↗
GBP 80K–93K / anHibridMid-levelMarketing și comunicare
Original: Senior Accountant, Corporate Accounting
Pebl·Software pentru companii (SaaS)·Bengaluru, Indiaoriginal ↗
HibridSeniorFinanțe și juridic

Experience Specialist

acum 21 de zile
Pebl·Software pentru companii (SaaS)·Medellín, Colombiaoriginal ↗
COP 57.180K–82.813,8K / anHibrid
Original: Sr. Immigration Specialist, Middle East
Pebl·Software pentru companii (SaaS)·Bengaluru, Indiaoriginal ↗
INR 1.480K–1.850K / anHibridSenior
Original: Senior Frontend Software Engineer - Invoicing & Payments
Pebl·Software pentru companii (SaaS)· Palo Alto, CA original ↗
USD 145,6K–201,2K / anHibridSeniorDezvoltare frontendTypeScript
Pebl·Software pentru companii (SaaS)·United Statesoriginal ↗
RemoteStaffFinanțe și juridic

Director/oare de Date

acum 25 de zile
Original: Director of Data
Pebl·Software pentru companii (SaaS)·Toronto, Ontariooriginal ↗
CAD 191,5K–252K / anHibridStaffDate și machine learning

Director/oare de Date

acum 25 de zile
Original: Director of Data
Pebl·Software pentru companii (SaaS)· Palo Alto, CA original ↗
USD 229,8K–344,7K / anHibridStaffDate și machine learning
Pebl·Software pentru companii (SaaS)· Palo Alto, CA original ↗
USD 235,2K–323,2K / anHibridStaffDezvoltare frontendTypeScript
Pebl·Software pentru companii (SaaS)·Medellín, Colombiaoriginal ↗
HibridMid-levelResurse umane / HR / recrutare

Program Manager

acum 29 de zile
Original: Program Manager
Pebl·Software pentru companii (SaaS)·Canada | Lisbon, Portugaloriginal ↗
CAD 93K–135K / anRemoteSeniorManagement de proiect și program

Actualitatea datelor

Cereri înregistrate: 93, erori: 0. Ultima cerere: HTTP 304 (not_modified) la 2026-10-24 04:10 UTC, corp de 452589 octeți.