Pebl
20 de posturi deschise19% remoteStatele Unite ale AmericiiCanadaIndia
Software pentru companii (SaaS)Companie de produse softwarePonderea IT: 35% din 20 posturi
Dezvoltare software (general)19%
Resurse umane / HR / recrutare14%
Date și machine learning10%
Dezvoltare frontend10%
Finanțe și juridic10%
Management executiv și conducere10%
Marketing și comunicare5%
Altele10%
Pagina de cariere ↗Google ↗Căutare pe LinkedIn ↗Toate cele 20 de posturi în căutare
21joburi, ultimele 30 de zile
4noi, ultimele 7 zile
20posturi distincte (1.1 anunțuri fiecare)
4publicate în ziua cea mai activă (2026-09-28)
31deschise pe pagina de cariere, orice vechime
25vârsta mediană, zile
38%IT (8)
14%în Europa (3)
19%remote
71%cu salariu
Indicator de mărime: 31 anunțuri deschise pe pagina de cariere (o estimare aproximativă, nu numărul de angajați). Cel mai vechi anunț deschis: 108 zile.
Anunțuri pe lună (toate anunțurile deschise de pe pagina de cariere, după data publicării)
Mod de lucru
Hibrid17 · 81%
Remote4 · 19%
Nivel de experiență
Staff10 · 48%
Senior7 · 33%
Mid-level2 · 10%
Junior1 · 5%
Rol
Dezvoltare software (general)4 · 19%
Resurse umane / HR / recrutare3 · 14%
Management executiv și conducere2 · 10%
Finanțe și juridic2 · 10%
Dezvoltare frontend2 · 10%
Date și machine learning2 · 10%
Strategie, consultanță și analiză1 · 5%
Produs și design1 · 5%
Țări
Statele Unite ale Americii9
Canada4
India3
Columbia3
Portugalia2
Regatul Unit1
Orașe
Palo Alto6
Bengaluru3
Medellín3
Toronto3
Lisbon2
London1
Joburi din ultimele 30 de zile
Manager Senior, Software Engineering
acum 1 ziOriginal: Senior Manager, Software Engineering
USD 212K–300K / anHibridStaffDezvoltare software (general)TypeScript
Manager, Software Engineering
acum 2 zileOriginal: Manager, Software Engineering
USD 190K–225K / anHibridStaffDezvoltare software (general)TypeScript
Manager, Account Management
acum 3 zileOriginal: Manager, Account Management
RemoteStaffManagement executiv și conducere
Manager, Onboarding
acum 4 zileOriginal: Manager, Onboarding
HibridStaffManagement executiv și conducere
ABM & Demand Strategist Director
acum 8 zileUSD 160K–190K / anRemoteStaffStrategie, consultanță și analiză
Senior Manager, Payroll
acum 9 zileHibridStaffResurse umane / HR / recrutare
Software Engineering, Intern
acum 10 zileCAD 35 / orăHibridJuniorDezvoltare software (general)JavaScriptSQLTypeScript
Software Engineer Senior
acum 14 zileOriginal: Senior Software Engineer
CAD 122,8K–180K / anHibridSeniorDezvoltare software (general)PythonTypeScript
Senior Product Manager
acum 16 zileOriginal: Senior Product Manager
USD 182K–220K / anHibridSeniorProdus și design
Specialist/ă HR Senior, Onboarding Clienți
acum 17 zileOriginal: Senior HR Specialist, Customer Onboarding
EUR 45K–65K / anHibridSeniorResurse umane / HR / recrutare
Marketing Manager
acum 17 zileGBP 80K–93K / anHibridMid-levelMarketing și comunicare
Contabil/ă Senior, Contabilitate Corporativă
acum 18 zileOriginal: Senior Accountant, Corporate Accounting
HibridSeniorFinanțe și juridic
Experience Specialist
acum 21 de zileCOP 57.180K–82.813,8K / anHibrid
Sr. Specialist/ă Imigrări, Middle East
acum 21 de zileOriginal: Sr. Immigration Specialist, Middle East
INR 1.480K–1.850K / anHibridSenior
Senior Frontend Software Engineer - Invoicing & Payments
acum 24 de zileOriginal: Senior Frontend Software Engineer - Invoicing & Payments
USD 145,6K–201,2K / anHibridSeniorDezvoltare frontendTypeScript
Manager, Technical Accounting and Reporting
acum 25 de zileRemoteStaffFinanțe și juridic
Director/oare de Date
acum 25 de zileOriginal: Director of Data
CAD 191,5K–252K / anHibridStaffDate și machine learning
Director/oare de Date
acum 25 de zileOriginal: Director of Data
USD 229,8K–344,7K / anHibridStaffDate și machine learning
Senior Staff Software Engineer - UI Architect
acum 26 de zileUSD 235,2K–323,2K / anHibridStaffDezvoltare frontendTypeScript
HR Experience Specialist
acum 28 de zileHibridMid-levelResurse umane / HR / recrutare
Program Manager
acum 29 de zileOriginal: Program Manager
CAD 93K–135K / anRemoteSeniorManagement de proiect și program
Actualitatea datelor
Cereri înregistrate: 93, erori: 0. Ultima cerere: HTTP 304 (not_modified) la 2026-10-24 04:10 UTC, corp de 452589 octeți.