RoleFalconToate joburileJoburi ITExplorațiCompaniiActualizat acum 1 min
Română
Autentificare

← înapoi

Terac

34 de posturi deschise100% remoteStatele Unite ale AmericiiGermaniaIndia

Domeniu necunoscutCompanie non-tech cu echipă ITPonderea IT: 12% din 34 posturi

Sănătate19%
Finanțe și juridic14%
Știință și cercetare11%
Marketing și comunicare8%
Operațiuni și administrație8%
Dezvoltare software (general)8%
Inginerie (non-software) și tehnică6%
Altele14%
36joburi, ultimele 30 de zile
17noi, ultimele 7 zile
34posturi distincte (1.1 anunțuri fiecare)
6publicate în ziua cea mai activă (2026-10-23)
67deschise pe pagina de cariere, orice vechime
23vârsta mediană, zile
11%IT (4)
8%în Europa (3)
100%remote
31%cu salariu

Indicator de mărime: 67 anunțuri deschise pe pagina de cariere (o estimare aproximativă, nu numărul de angajați). Cel mai vechi anunț deschis: 310 zile.

Anunțuri pe lună (toate anunțurile deschise de pe pagina de cariere, după data publicării)

110
121
010
021
032
042
052
062
070
0811
0914
1032

Mod de lucru

Remote36 · 100%

Nivel de experiență

fără date

Rol

Sănătate7 · 19%
Finanțe și juridic5 · 14%
Știință și cercetare4 · 11%
Marketing și comunicare3 · 8%
Operațiuni și administrație3 · 8%
Dezvoltare software (general)3 · 8%
Inginerie (non-software) și tehnică2 · 6%
Antrenare AI și colectare de date1 · 3%

Țări

Statele Unite ale Americii27
Germania2
India2
Afganistan1
Regatul Unit1
Brazilia1
Canada1
Argentina1

Orașe

fără date

Joburi din ultimele 30 de zile

Terac·Afghanistanoriginal ↗
RemoteMarketing și comunicare
Terac·United Statesoriginal ↗
Remote
RemoteDE
Terac·United Statesoriginal ↗
USD 70 / orăRemote
Terac·United Statesoriginal ↗
RemoteSănătate
Original: Radiology Residents: Medical Image Evaluation for AI Benchmarks
Terac·United Statesoriginal ↗
RemoteSănătate
Original: Radiology Residents: Medical Image Evaluation for AI Benchmarks
Terac·United Statesoriginal ↗
RemoteSănătate
Terac·United Statesoriginal ↗
RemoteSănătate
Terac·United Statesoriginal ↗
RemoteSănătate
Original: Consumer Support Professionals: Questionnaire on Administrative Workarounds
Terac·United Statesoriginal ↗
RemoteOperațiuni și administrație
Original: Consumer Support Professionals: Feedback on Recurring Workflows
Terac·United Statesoriginal ↗
Remote
Original: Digital Product Users: Feedback on Everyday Tasks
Terac·United Kingdomoriginal ↗
Remote
Terac·United Statesoriginal ↗
RemoteAntrenare AI și colectare de date
RemoteȘtiință și cercetare
Original: Chemistry Master's and PhDs: Paid Expert Contributions
RemoteȘtiință și cercetare
Original: Advanced Chemistry Experts: Ongoing Scientific Contributions
RemoteȘtiință și cercetare
Original: Advanced Chemistry Professionals: Paid Expert Research Contributions
Terac·United Statesoriginal ↗
RemoteȘtiință și cercetare
Original: Accounting Professionals: Evaluation of Core Workflows
Terac·United Statesoriginal ↗
RemoteFinanțe și juridic
Original: Investment Finance Professionals: Paid Independent Authoring and Task Work
Terac·United Statesoriginal ↗
USD 91 / orăRemoteFinanțe și juridic
Original: Legal Professionals: Paid Engagement on Specialized Workflows
Terac·United Statesoriginal ↗
USD 112 / orăRemoteFinanțe și juridic
Original: Fintech Engineering Leaders: Interview on Card Issuing Platforms
Terac·United Statesoriginal ↗
RemoteInginerie (non-software) și tehnică
Terac·United Statesoriginal ↗
USD 200 / orăRemoteSănătate
Terac·United Statesoriginal ↗
RemoteSuport IT și administrare
Terac·United Statesoriginal ↗
RemoteInginerie (non-software) și tehnică
RemoteSănătateDE
Original: Healthcare Data Governance Leaders: Interview on AI Access and Compliance
Terac·United Statesoriginal ↗
RemoteFinanțe și juridic
Terac·United Statesoriginal ↗
RemoteResurse umane / HR / recrutare
Original: UX and Product Leaders: Customer Research Workflows
Terac·United Statesoriginal ↗
RemoteProdus și design
Terac·United Statesoriginal ↗
USD 65 / orăRemoteDezvoltare software (general)
USD 35 / orăRemoteDezvoltare software (general)
Terac·United Statesoriginal ↗
USD 60 / orăRemoteMarketing și comunicare
Original: LATAM Software Engineers: Coding Tasks for AI Evaluation
RemoteDezvoltare software (general)
Original: Brand Evaluators: 15-20-Minute Image Evaluation Task
Terac·United Statesoriginal ↗
USD 85 / orăRemoteMarketing și comunicare
Original: Accountants: Paid Interview on AI Assistant Workflows
Terac·United Statesoriginal ↗
USD 100 / orăRemoteOperațiuni și administrație
Terac·United Statesoriginal ↗
USD 110 / orăRemoteFinanțe și juridic
Terac·United Statesoriginal ↗
USD 100 / orăRemoteOperațiuni și administrație

Actualitatea datelor

Cereri înregistrate: 159, erori: 0. Ultima cerere: HTTP 304 (not_modified) la 2026-10-24 06:10 UTC, corp de 450018 octeți.