Terac
34 de posturi deschise100% remoteStatele Unite ale AmericiiGermaniaIndia
Domeniu necunoscutCompanie non-tech cu echipă ITPonderea IT: 12% din 34 posturi
Sănătate19%
Finanțe și juridic14%
Știință și cercetare11%
Marketing și comunicare8%
Operațiuni și administrație8%
Dezvoltare software (general)8%
Inginerie (non-software) și tehnică6%
Altele14%
Pagina de cariere ↗Google ↗Căutare pe LinkedIn ↗Toate cele 34 de posturi în căutare
36joburi, ultimele 30 de zile
17noi, ultimele 7 zile
34posturi distincte (1.1 anunțuri fiecare)
6publicate în ziua cea mai activă (2026-10-23)
67deschise pe pagina de cariere, orice vechime
23vârsta mediană, zile
11%IT (4)
8%în Europa (3)
100%remote
31%cu salariu
Indicator de mărime: 67 anunțuri deschise pe pagina de cariere (o estimare aproximativă, nu numărul de angajați). Cel mai vechi anunț deschis: 310 zile.
Anunțuri pe lună (toate anunțurile deschise de pe pagina de cariere, după data publicării)
Mod de lucru
Remote36 · 100%
Nivel de experiență
fără date
Rol
Sănătate7 · 19%
Finanțe și juridic5 · 14%
Știință și cercetare4 · 11%
Marketing și comunicare3 · 8%
Operațiuni și administrație3 · 8%
Dezvoltare software (general)3 · 8%
Inginerie (non-software) și tehnică2 · 6%
Antrenare AI și colectare de date1 · 3%
Țări
Statele Unite ale Americii27
Germania2
India2
Afganistan1
Regatul Unit1
Brazilia1
Canada1
Argentina1
Orașe
fără date
Joburi din ultimele 30 de zile
RemoteMarketing și comunicare
RemoteDE
USD 70 / orăRemote
RemoteSănătate
Original: Radiology Residents: Medical Image Evaluation for AI Benchmarks
RemoteSănătate
Original: Radiology Residents: Medical Image Evaluation for AI Benchmarks
RemoteSănătate
RemoteSănătate
RemoteSănătate
Original: Consumer Support Professionals: Questionnaire on Administrative Workarounds
RemoteOperațiuni și administrație
Original: Consumer Support Professionals: Feedback on Recurring Workflows
Remote
Original: Digital Product Users: Feedback on Everyday Tasks
Remote
RemoteAntrenare AI și colectare de date
RemoteȘtiință și cercetare
Original: Chemistry Master's and PhDs: Paid Expert Contributions
RemoteȘtiință și cercetare
Original: Advanced Chemistry Experts: Ongoing Scientific Contributions
RemoteȘtiință și cercetare
Original: Advanced Chemistry Professionals: Paid Expert Research Contributions
RemoteȘtiință și cercetare
Original: Accounting Professionals: Evaluation of Core Workflows
RemoteFinanțe și juridic
Original: Investment Finance Professionals: Paid Independent Authoring and Task Work
USD 91 / orăRemoteFinanțe și juridic
Original: Legal Professionals: Paid Engagement on Specialized Workflows
USD 112 / orăRemoteFinanțe și juridic
Original: Fintech Engineering Leaders: Interview on Card Issuing Platforms
RemoteInginerie (non-software) și tehnică
USD 200 / orăRemoteSănătate
RemoteSuport IT și administrare
RemoteInginerie (non-software) și tehnică
RemoteSănătateDE
Lideri în Guvernanța Datelor din Sănătate: Interviu despre Accesul la AI și Conformitate
acum 20 de zileOriginal: Healthcare Data Governance Leaders: Interview on AI Access and Compliance
RemoteFinanțe și juridic
SMB HR Professionals: Interview on Payroll Systems
acum 20 de zileRemoteResurse umane / HR / recrutare
Original: UX and Product Leaders: Customer Research Workflows
RemoteProdus și design
Software Engineers: Paid Code Review for AI Agent Evaluation
acum 22 de zileUSD 65 / orăRemoteDezvoltare software (general)
USD 35 / orăRemoteDezvoltare software (general)
USD 60 / orăRemoteMarketing și comunicare
Original: LATAM Software Engineers: Coding Tasks for AI Evaluation
RemoteDezvoltare software (general)
Original: Brand Evaluators: 15-20-Minute Image Evaluation Task
USD 85 / orăRemoteMarketing și comunicare
Original: Accountants: Paid Interview on AI Assistant Workflows
USD 100 / orăRemoteOperațiuni și administrație
Accounting Professionals: Workflow Evaluation Study
acum 24 de zileUSD 110 / orăRemoteFinanțe și juridic
USD 100 / orăRemoteOperațiuni și administrație
Actualitatea datelor
Cereri înregistrate: 159, erori: 0. Ultima cerere: HTTP 304 (not_modified) la 2026-10-24 06:10 UTC, corp de 450018 octeți.