TERRA
6 posturi deschise100% remote
Gaming și pariuriCompanie non-tech cu echipă ITPonderea IT: 17% din 6 posturi
Creație, media și redactare33%
QA și testare17%
Finanțe și juridic17%
Altele33%
Pagina de cariere ↗Google ↗Căutare pe LinkedIn ↗Toate cele 6 posturi în căutare
6joburi, ultimele 30 de zile
0noi, ultimele 7 zile
6posturi distincte (1 anunțuri fiecare)
3publicate în ziua cea mai activă (2026-10-06)
10deschise pe pagina de cariere, orice vechime
28vârsta mediană, zile
17%IT (1)
0%în Europa (0)
100%remote
0%cu salariu
Indicator de mărime: 10 anunțuri deschise pe pagina de cariere (o estimare aproximativă, nu numărul de angajați). Cel mai vechi anunț deschis: 65 zile.
Anunțuri pe lună (toate anunțurile deschise de pe pagina de cariere, după data publicării)
Mod de lucru
Remote6 · 100%
Nivel de experiență
Mid-level1 · 17%
Rol
Creație, media și redactare2 · 33%
QA și testare1 · 17%
Finanțe și juridic1 · 17%
Țări
fără date
Orașe
fără date
Joburi din ultimele 30 de zile
RemoteCreație, media și redactare
Subtitlers
acum 17 zileRemotespaniolă obligatorie
Original: Translators, Editors & MTPE Specialists
RemoteCreație, media și redactare
Original: Audio QA Reviewer for Subtitles (ASREC)
RemoteQA și testare
Original: US English to Haitian Creole Translator – Healthcare & Legal
RemoteFinanțe și juridic
LQA testers
acum 28 de zileRemoteMid-level
Actualitatea datelor
Cereri înregistrate: 99, erori: 0. Ultima cerere: HTTP 304 (not_modified) la 2026-10-24 11:09 UTC, corp de 67319 octeți.