RoleFalconToate joburileJoburi ITExplorațiCompaniiActualizat acum 8 min
Română
Autentificare
Ta stran je na voljo v jeziku: Slovenščina.Preklopi×

← înapoi

TERRA

6 posturi deschise100% remote

Gaming și pariuriCompanie non-tech cu echipă ITPonderea IT: 17% din 6 posturi

Creație, media și redactare33%
QA și testare17%
Finanțe și juridic17%
Altele33%
6joburi, ultimele 30 de zile
0noi, ultimele 7 zile
6posturi distincte (1 anunțuri fiecare)
3publicate în ziua cea mai activă (2026-10-06)
10deschise pe pagina de cariere, orice vechime
28vârsta mediană, zile
17%IT (1)
0%în Europa (0)
100%remote
0%cu salariu

Indicator de mărime: 10 anunțuri deschise pe pagina de cariere (o estimare aproximativă, nu numărul de angajați). Cel mai vechi anunț deschis: 65 zile.

Anunțuri pe lună (toate anunțurile deschise de pe pagina de cariere, după data publicării)

110
120
010
020
030
040
050
060
070
083
092
105

Mod de lucru

Remote6 · 100%

Nivel de experiență

Mid-level1 · 17%

Rol

Creație, media și redactare2 · 33%
QA și testare1 · 17%
Finanțe și juridic1 · 17%

Țări

fără date

Orașe

fără date

Joburi din ultimele 30 de zile

TERRA·Gaming și pariuri·Remoteoriginal ↗
RemoteCreație, media și redactare

Subtitlers

acum 17 zile
TERRA·Gaming și pariuri·Worldwideoriginal ↗
Remotespaniolă obligatorie
Original: Translators, Editors & MTPE Specialists
TERRA·Gaming și pariuri·Worldwideoriginal ↗
RemoteCreație, media și redactare
Original: Audio QA Reviewer for Subtitles (ASREC)
TERRA·Gaming și pariuri·Worldwideoriginal ↗
RemoteQA și testare
Original: US English to Haitian Creole Translator – Healthcare & Legal
TERRA·Gaming și pariuri·Remoteoriginal ↗
RemoteFinanțe și juridic

LQA testers

acum 28 de zile
TERRA·Gaming și pariuri·Worldwideoriginal ↗
RemoteMid-level

Actualitatea datelor

Cereri înregistrate: 100, erori: 0. Ultima cerere: HTTP 304 (not_modified) la 2026-10-24 12:08 UTC, corp de 67319 octeți.