RoleFalconToate joburileJoburi ITExplorațiCompaniiActualizat acum 2 min
Română
Autentificare
Esta página está disponible en Español.Cambiar×

← înapoi

Viktor

10 posturi deschise30% remotePoloniaIrlandaStatele Unite ale Americii

Domeniu necunoscutCompanie non-tech cu echipă ITPonderea IT: 20% din 10 posturi

Resurse umane / HR / recrutare20%
Operațiuni și administrație20%
Dezvoltare software (general)20%
Vânzări10%
Marketing și comunicare10%
Altele20%
10joburi, ultimele 30 de zile
0noi, ultimele 7 zile
10posturi distincte (1 anunțuri fiecare)
6publicate în ziua cea mai activă (2026-10-13)
31deschise pe pagina de cariere, orice vechime
73vârsta mediană, zile
20%IT (2)
90%în Europa (9)
30%remote
0%cu salariu

Indicator de mărime: 31 anunțuri deschise pe pagina de cariere (o estimare aproximativă, nu numărul de angajați). Cel mai vechi anunț deschis: 193 zile.

Anunțuri pe lună (toate anunțurile deschise de pe pagina de cariere, după data publicării)

110
120
010
020
030
043
051
066
075
084
092
1010

Mod de lucru

La birou7 · 70%
Remote3 · 30%

Nivel de experiență

Senior2 · 20%

Rol

Dezvoltare software (general)2 · 20%
Operațiuni și administrație2 · 20%
Resurse umane / HR / recrutare2 · 20%
Marketing și comunicare1 · 10%
Vânzări1 · 10%

Țări

Polonia8
Irlanda5
Statele Unite ale Americii2

Orașe

Warsaw8
Dublin5
New York City2

Joburi din ultimele 30 de zile

Viktor·Dublin | Warsaw | New York Cityoriginal ↗
La birouDezvoltare software (general)
Viktor·Warsaw or Dublin onsite | remote in Europeoriginal ↗
RemoteMarketing și comunicare
Viktor·Dublin | Warsaworiginal ↗
La birouSeniorDezvoltare software (general)
Original: Martech Lead (AI Builder)
Viktor·Warsaw or Dublin onsite | remote in Europeoriginal ↗
RemoteSenior
Original: Candidate Experience Specialist
La birou
Original: Operations (People)
La birouOperațiuni și administrație

People Experience

acum 10 zile
Original: People Experience
La birouResurse umane / HR / recrutare
Original: Executive Assistant to the CMO
Viktor·Dublin | remote in Europeoriginal ↗
RemoteOperațiuni și administrație

Recruiter (Tehnic)

acum 14 zile
Original: Recruiter (Tech)
La birouResurse umane / HR / recrutare
Viktor·New York Cityoriginal ↗
La birouVânzări

Actualitatea datelor

Cereri înregistrate: 96, erori: 0. Ultima cerere: HTTP 304 (not_modified) la 2026-10-24 08:08 UTC, corp de 400432 octeți.