Auvaria
2 posturi deschise100% remoteAustriaGermaniaStatele Unite ale Americii
Domeniu necunoscutCompanie de produse softwarePonderea IT: 50% din 2 posturi
Date și machine learning60%
Marketing și comunicare40%
Pagina de cariere ↗Google ↗Căutare pe LinkedIn ↗Toate cele 2 posturi în căutare
5joburi, ultimele 30 de zile
0noi, ultimele 7 zile
2posturi distincte (2.5 anunțuri fiecare)
3publicate în ziua cea mai activă (2026-10-02)
6deschise pe pagina de cariere, orice vechime
22vârsta mediană, zile
60%IT (3)
80%în Europa (4)
100%remote
0%cu salariu
Indicator de mărime: 6 anunțuri deschise pe pagina de cariere (o estimare aproximativă, nu numărul de angajați). Cel mai vechi anunț deschis: 268 zile.
Anunțuri pe lună (toate anunțurile deschise de pe pagina de cariere, după data publicării)
Mod de lucru
Remote5 · 100%
Nivel de experiență
Senior3 · 60%
Junior2 · 40%
Rol
Date și machine learning3 · 60%
Marketing și comunicare2 · 40%
Țări
Austria2
Germania2
Statele Unite ale Americii2
Orașe
Vienna2
Munich1
Hamburg1
Joburi din ultimele 30 de zile
RemoteJuniorMarketing și comunicare
Senior Solutions Architect - Data & AI Engineer (f/m/d, 4-Days-Week), German Speaking
acum 22 de zileRemoteSeniorDate și machine learning
Senior Solutions Architect - Data & AI Engineer (f/m/d, 4-Days-Week), German Speaking
acum 22 de zileRemoteSeniorDate și machine learning
Senior Solutions Architect - Data & AI Engineer (f/m/d, 4-Days-Week), German Speaking
acum 22 de zileRemoteSeniorDate și machine learning
RemoteJuniorMarketing și comunicare
Actualitatea datelor
Cereri înregistrate: 85, erori: 1. Ultima cerere: HTTP 304 (not_modified) la 2026-10-24 09:05 UTC, corp de 11718 octeți.