RoleFalconToate joburileJoburi ITExplorațiCompaniiActualizat acum 1 min
Română
Autentificare

← înapoi

Auvaria

2 posturi deschise100% remoteAustriaGermaniaStatele Unite ale Americii

Domeniu necunoscutCompanie de produse softwarePonderea IT: 50% din 2 posturi

Date și machine learning60%
Marketing și comunicare40%
5joburi, ultimele 30 de zile
0noi, ultimele 7 zile
2posturi distincte (2.5 anunțuri fiecare)
3publicate în ziua cea mai activă (2026-10-02)
6deschise pe pagina de cariere, orice vechime
22vârsta mediană, zile
60%IT (3)
80%în Europa (4)
100%remote
0%cu salariu

Indicator de mărime: 6 anunțuri deschise pe pagina de cariere (o estimare aproximativă, nu numărul de angajați). Cel mai vechi anunț deschis: 268 zile.

Anunțuri pe lună (toate anunțurile deschise de pe pagina de cariere, după data publicării)

110
120
011
020
030
040
050
060
070
080
091
104

Mod de lucru

Remote5 · 100%

Nivel de experiență

Senior3 · 60%
Junior2 · 40%

Rol

Date și machine learning3 · 60%
Marketing și comunicare2 · 40%

Țări

Austria2
Germania2
Statele Unite ale Americii2

Orașe

Vienna2
Munich1
Hamburg1

Joburi din ultimele 30 de zile

Auvaria·Wien | Remote (AT)original ↗
RemoteJuniorMarketing și comunicare
Auvaria·München | Remote (DE)original ↗
RemoteSeniorDate și machine learning
Auvaria·Hamburg | Remote (DE)original ↗
RemoteSeniorDate și machine learning
Auvaria·Wien | Remote (AT)original ↗
RemoteSeniorDate și machine learning
Auvaria·Remote (RS)original ↗
RemoteJuniorMarketing și comunicare

Actualitatea datelor

Cereri înregistrate: 85, erori: 1. Ultima cerere: HTTP 304 (not_modified) la 2026-10-24 09:05 UTC, corp de 11718 octeți.