Doxim
6 posturi deschise83% remoteAfrica de SudCanada
E-commerce și retailCompanie non-tech cu echipă ITPonderea IT: 17% din 6 posturi
Management de proiect și program33%
Vânzări17%
Customer success și suport17%
Dezvoltare software (general)17%
Management executiv și conducere17%
Pagina de cariere ↗Google ↗Căutare pe LinkedIn ↗Toate cele 6 posturi în căutare
6joburi, ultimele 30 de zile
0noi, ultimele 7 zile
6posturi distincte (1 anunțuri fiecare)
3publicate în ziua cea mai activă (2026-10-04)
9deschise pe pagina de cariere, orice vechime
24vârsta mediană, zile
17%IT (1)
0%în Europa (0)
83%remote
0%cu salariu
Indicator de mărime: 9 anunțuri deschise pe pagina de cariere (o estimare aproximativă, nu numărul de angajați). Cel mai vechi anunț deschis: 65 zile.
Anunțuri pe lună (toate anunțurile deschise de pe pagina de cariere, după data publicării)
Mod de lucru
Remote5 · 83%
La birou1 · 17%
Nivel de experiență
Mid-level4 · 67%
Senior1 · 17%
Conducere (C-level)1 · 17%
Rol
Management de proiect și program2 · 33%
Customer success și suport1 · 17%
Dezvoltare software (general)1 · 17%
Vânzări1 · 17%
Management executiv și conducere1 · 17%
Țări
Africa de Sud3
Canada2
Orașe
fără date
Joburi din ultimele 30 de zile
Original: Client Success Representative - Onsite Atlanta
La birouMid-levelCustomer success și suport
Coordonator/oare Proiect
acum 19 zileOriginal: Project Coordinator
RemoteMid-levelManagement de proiect și program
Programator/oare Aplicații
acum 19 zileOriginal: Application Programmer
RemoteMid-levelDezvoltare software (general)BashSQL
Specialist/ă Implementare
acum 19 zileOriginal: Implementation Specialist
RemoteSeniorManagement de proiect și program
Business Development Representative
acum 24 de zileRemoteMid-levelVânzări
Chief of Staff Asociat/ă
acum 28 de zileOriginal: Associate Chief of Staff
RemoteConducere (C-level)Management executiv și conducere
Actualitatea datelor
Cereri înregistrate: 93, erori: 0. Ultima cerere: HTTP 304 (not_modified) la 2026-10-24 04:29 UTC, corp de 128846 octeți.