RoleFalconToate joburileJoburi ITExplorațiCompaniiActualizat acum 2 min
Română
Autentificare
Ez az oldal ezen a nyelven is elérhető: Magyar.Váltás×

← înapoi

Doxim

6 posturi deschise83% remoteAfrica de SudCanada

E-commerce și retailCompanie non-tech cu echipă ITPonderea IT: 17% din 6 posturi

Management de proiect și program33%
Vânzări17%
Customer success și suport17%
Dezvoltare software (general)17%
Management executiv și conducere17%
6joburi, ultimele 30 de zile
0noi, ultimele 7 zile
6posturi distincte (1 anunțuri fiecare)
3publicate în ziua cea mai activă (2026-10-04)
9deschise pe pagina de cariere, orice vechime
24vârsta mediană, zile
17%IT (1)
0%în Europa (0)
83%remote
0%cu salariu

Indicator de mărime: 9 anunțuri deschise pe pagina de cariere (o estimare aproximativă, nu numărul de angajați). Cel mai vechi anunț deschis: 65 zile.

Anunțuri pe lună (toate anunțurile deschise de pe pagina de cariere, după data publicării)

110
120
010
020
030
040
050
060
070
082
093
104

Mod de lucru

Remote5 · 83%
La birou1 · 17%

Nivel de experiență

Mid-level4 · 67%
Senior1 · 17%
Conducere (C-level)1 · 17%

Rol

Management de proiect și program2 · 33%
Customer success și suport1 · 17%
Dezvoltare software (general)1 · 17%
Vânzări1 · 17%
Management executiv și conducere1 · 17%

Țări

Africa de Sud3
Canada2

Orașe

fără date

Joburi din ultimele 30 de zile

Original: Client Success Representative - Onsite Atlanta
Doxim·E-commerce și retail·Onsite - Doxim Atlantaoriginal ↗
La birouMid-levelCustomer success și suport
Original: Project Coordinator
Doxim·E-commerce și retail·Remote - South Africaoriginal ↗
RemoteMid-levelManagement de proiect și program
Original: Application Programmer
Doxim·E-commerce și retail·Remote - South Africaoriginal ↗
RemoteMid-levelDezvoltare software (general)BashSQL
Original: Implementation Specialist
Doxim·E-commerce și retail·Remote - South Africaoriginal ↗
RemoteSeniorManagement de proiect și program
Doxim·E-commerce și retail·Remote - Canadaoriginal ↗
RemoteMid-levelVânzări
Original: Associate Chief of Staff
Doxim·E-commerce și retail·Ontario, British Columbia & Albertaoriginal ↗
RemoteConducere (C-level)Management executiv și conducere

Actualitatea datelor

Cereri înregistrate: 93, erori: 0. Ultima cerere: HTTP 304 (not_modified) la 2026-10-24 04:29 UTC, corp de 128846 octeți.