FIRY
8 posturi deschiseStatele Unite ale AmericiiIndia
Gaming și pariuriCompanie de produse softwarePonderea IT: 12% din 8 posturi
Finanțe și juridic33%
Marketing și comunicare22%
Suport IT și administrare11%
Management executiv și conducere11%
Altele22%
Pagina de cariere ↗Google ↗Căutare pe LinkedIn ↗Toate cele 8 posturi în căutare
9joburi, ultimele 30 de zile
2noi, ultimele 7 zile
8posturi distincte (1.1 anunțuri fiecare)
2publicate în ziua cea mai activă (2026-10-15)
23deschise pe pagina de cariere, orice vechime
52vârsta mediană, zile
11%IT (1)
0%în Europa (0)
0%remote
11%cu salariu
Indicator de mărime: 23 anunțuri deschise pe pagina de cariere (o estimare aproximativă, nu numărul de angajați). Cel mai vechi anunț deschis: 127 zile.
Anunțuri pe lună (toate anunțurile deschise de pe pagina de cariere, după data publicării)
Mod de lucru
La birou8 · 89%
Hibrid1 · 11%
Nivel de experiență
Junior3 · 33%
Staff2 · 22%
Senior2 · 22%
Rol
Finanțe și juridic3 · 33%
Marketing și comunicare2 · 22%
Suport IT și administrare1 · 11%
Management executiv și conducere1 · 11%
Țări
Statele Unite ale Americii7
India2
Orașe
Las Vegas6
Bengaluru2
New York City1
Joburi din ultimele 30 de zile
Trust and Integrity Agent
acum 2 zileLa birouJunior
Head of IT Infrastructure and Security
acum 4 zileOriginal: Head of IT Infrastructure and Security
La birouStaffSuport IT și administrare
Contracts Paralegal
acum 7 zileUSD 114K–139K / anHibridSeniorFinanțe și juridic
La birouFinanțe și juridic
Contracts Paralegal
acum 8 zileLa birouSeniorFinanțe și juridic
Manager Analiză Senior
acum 9 zileOriginal: Senior Manager Analytics
La birouStaffManagement executiv și conducere
Public Relations Associate
acum 10 zileLa birouJuniorMarketing și comunicare
Associate Lifecycle CRM
acum 15 zileLa birouJunior
Actualitatea datelor
Cereri înregistrate: 68, erori: 0. Ultima cerere: HTTP 304 (not_modified) la 2026-10-24 04:29 UTC, corp de 352016 octeți.