RoleFalconToate joburileJoburi ITExplorațiCompaniiActualizat acum 4 min
Română
Autentificare

← înapoi

FIRY

8 posturi deschiseStatele Unite ale AmericiiIndia

Gaming și pariuriCompanie de produse softwarePonderea IT: 12% din 8 posturi

Finanțe și juridic33%
Marketing și comunicare22%
Suport IT și administrare11%
Management executiv și conducere11%
Altele22%
9joburi, ultimele 30 de zile
2noi, ultimele 7 zile
8posturi distincte (1.1 anunțuri fiecare)
2publicate în ziua cea mai activă (2026-10-15)
23deschise pe pagina de cariere, orice vechime
52vârsta mediană, zile
11%IT (1)
0%în Europa (0)
0%remote
11%cu salariu

Indicator de mărime: 23 anunțuri deschise pe pagina de cariere (o estimare aproximativă, nu numărul de angajați). Cel mai vechi anunț deschis: 127 zile.

Anunțuri pe lună (toate anunțurile deschise de pe pagina de cariere, după data publicării)

110
120
010
020
030
040
050
064
071
086
094
108

Mod de lucru

La birou8 · 89%
Hibrid1 · 11%

Nivel de experiență

Junior3 · 33%
Staff2 · 22%
Senior2 · 22%

Rol

Finanțe și juridic3 · 33%
Marketing și comunicare2 · 22%
Suport IT și administrare1 · 11%
Management executiv și conducere1 · 11%

Țări

Statele Unite ale Americii7
India2

Orașe

Las Vegas6
Bengaluru2
New York City1

Joburi din ultimele 30 de zile

FIRY·Gaming și pariuri·Las Vegas, Nevada, United Statesoriginal ↗
La birouJunior
Original: Head of IT Infrastructure and Security
FIRY·Gaming și pariuri·Las Vegas, Nevada, United Statesoriginal ↗
La birouStaffSuport IT și administrare
FIRY·Gaming și pariuri·New York, New York, United Statesoriginal ↗
USD 114K–139K / anHibridSeniorFinanțe și juridic
FIRY·Gaming și pariuri·Las Vegas, Nevada, United Statesoriginal ↗
La birouFinanțe și juridic
FIRY·Gaming și pariuri·Las Vegas, Nevada, United Statesoriginal ↗
La birouSeniorFinanțe și juridic
Original: Senior Manager Analytics
FIRY·Gaming și pariuri·Bengaluru, Karnataka, Indiaoriginal ↗
La birouStaffManagement executiv și conducere
FIRY·Gaming și pariuri·Las Vegas, Nevada, United Statesoriginal ↗
La birouJuniorMarketing și comunicare
FIRY·Gaming și pariuri·Bengaluru, Karnataka, Indiaoriginal ↗
La birouJunior

Co-op, Comunicare

acum 25 de zile
Original: Co-op, Communications
FIRY·Gaming și pariuri·Las Vegas, Nevada, United Statesoriginal ↗
La birouMarketing și comunicare

Actualitatea datelor

Cereri înregistrate: 68, erori: 0. Ultima cerere: HTTP 304 (not_modified) la 2026-10-24 04:29 UTC, corp de 352016 octeți.